Haberler / Duyurular

Alan Adı Kriterleri

20.09.2018


Alan Adı (Domain) Seçim ve Kriterleri 

İnternetin, akıllarda yer edinmek isteyip de alan adı seçerken bazı kriterlere özellikle dikkat eden herkes için daha kazançlı bir ortam olduğu; sürekli artan günümüz rekabet koşullarında daha net anlaşılmaktadır.

Sizler de yeni bir iş kurmayı düşünüyor veya yeni bir marka oluşturmayı hedefliyorsanız her zaman ilk dikkat etmeniz gerekenlerin belki de başında doğru bir isim gelmektedir. Çünkü artık isim, sanıldığı gibi bir çiçek olmaktan öte, yakın ve uzak çevrenizin; hatta başarabilirseniz tüm dünyanın, duyulduğunda veya görüldüğünde zihinlerde yer eden en önemli faktördür. 
Kimsenin markete giderek adını bilmediği bir ürün aramadığı gerçeğinden yola çıkarsak, internet üzerinden kazanç sağlayabilmenin de öncelikle akıllarda yer edici; iş,oluş veya kuruluşun geleceğine yönelik uluslararası platformda kabul görmüş bir isme bağlı olduğu göz ardı edilemez.

AKINSOFT Online olarak bu bağlamda herkese olabildiğince kısa, markalaştırılabilir, özgün (benzersiz), rakam veya tire (-) içermeyen isimler öneriyor; mevcut isminize ait alan adlarınızı transfer etmeniz durumunda sizler için takip ediyoruz.Alan Adı Sorgula  Alan Adı Transfer Et Alan Adı İçin En Uygun Hosting